
Сетевой фильтр TESSAN TS-323-C розетка тройник разветвитель блок адаптер питания с розеткой и портами USB 6в1 белая
799 ₴
- Нет в наличии
- Код: TESSAN WHITE
+380 (73) 073-09-22
возврат товара в течение 15 дней за счет покупателя
Мультирозетка TESSAN TS-323-C - надійний партнер вдома та у подорожах:
3 порти USB для швидкої зарядки заощаджують ваш час.
3 конвенційні EU-розетки
Елегантний зовнішній вигляд
Неблокуючий перемикач та конструкція з паралельними розетками
Характеристика:
Номінальна потужність: : 3600 Вт
Номінальна вхідна потужність: 230 ~ 16 А Макс.
USB-вхід: 100–250 В~, 50–60 Гц
Вихід USB-A: максимум 5 В ~ 2,4 А на порт
Вихід USB-C: максимум 5 В ~ 3 А на порт
Загальний вихід USB: 5 ~ 3 А Макс.
Загальна потужність постійного струму: 15 Вт
Розмір 16.1 х 9.5 х 4 см
Гарантія
Товар можна повернути протягом 30 днів з моменту замовлення без пояснення причин, за умови що було збережено його стан та зовнішній вигляд.
У випадку виникнення будь-яких запитань наші клієнти можуть написати нам в чат, на електронну пошту або месенджери щоб отримати кваліфіковану допомогу від наших менеджерів (в межах їх компетенції).
Характеристика:
Гарантія

Товар можна повернути протягом 30 днів з моменту замовлення без пояснення причин, за умови що було збережено його стан та зовнішній вигляд.
У випадку виникнення будь-яких запитань наші клієнти можуть написати нам в чат, на електронну пошту або месенджери щоб отримати кваліфіковану допомогу від наших менеджерів (в межах їх компетенції).

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Тип | Сетевой |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Тип разъема | USB |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Быстрая зарядка | True |
| Мощность | 3600 Вт |
| Количество USB-портов | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴






