-8%

Шкіряне чоловіче портмоне Baellerry клатч чорний гаманець
499 ₴
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: Baellerry black
+380 (73) 073-09-22
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴











