-10%

Автолампи червоні P21W 144 LED BA15S 1156 габарити стопи світлодіодні лампи для авто лед лампочки для стопів стоп сигнал led
99 ₴
89 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1156 144 RED
+380 (73) 073-09-22
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги світлодіодних ламп (LED-оптики)
Генерують більше люмен світла з кожного вату ніж галоген чи ксенон
Споживають у 10 раз менше бортового току ніж галогенки
Знижують навантаження на генератор, акумулятор, проводку
Підвищують потужність та економічність автомобіля
Подовжують термін служби генератора, акумулятора, запобіжників, проводки
Легко монтуються у штатну оптику
НЕ призводять до вигорання лінз (як ксенонові лампи)
НЕ потребують додаткового обладнання (драйверів, блоків розжарювання, тощо)Характеристики
| Цоколь | P21W, 1156, BA15S |
| Кут освітлення | 360° |
| Призначення | стопи, габарити, лампа заднього ходу |
Що краще - галоген, ксенон чи світлодіодні LED лампи?

Вигідно + яскраво + сучасно = LED
Відео: LED-оптика проти Галогена та Ксенона
Комплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P21W |
| Виробник | Shenzhen |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 1300К |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Задні габаритні вогні, Задні протитуманні вогні |
| Світловий потік | 480 лм |
| Колір світіння | Червоний |
| Кількість світлодіодів | 144 шт. |
| Потужність | 3.2 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴










